O nas

Mex-Handel Sp. z o.o.  


Mex-Handel Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1991 roku.
Jesteśmy firmą handlową związaną z rynkiem obrabiarek do obróbki plastycznej i wiórowej metali.
Asortyment naszej firmy to specjalistyczne, wysokowydajne maszyny i urządzenia o zaawansowanej technologii. Naszymi partnerami są znani w świecie producenci oferujący innowacyjne rozwiązania techniczne. Nasza oferta obejmuje nie tylko dostawę maszyn bądź urządzeń, ale też pomoc w instalacji, szkolenie pracowników użytkownika serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W tym roku powiększyliśmy naszą ofertę o instalacje do produkcji energii odnawialnej, z takich odpadów jak drewno, plastyk, odpady komunalne. Wraz z dostawą instalacji, ich uruchomieniem, szkoleniem personelu oferujemy źródła dogodnego sfinansowania tego typu inwestycji.

Zapraszamy do współpracy

Oferta Mex-Handel


Oferta nasza obejmuje szereg specjalistycznych obrabiarek o ciekawych rozwiązaniach technicznych zarówno do obróbki skrawaniem, jak też i plastycznej metali. Są to profesjonalne centra obróbkowe CNC gwarantujące precyzyjną obróbkę, maszyny do obróbki i profilowania blach, znakowarki i grawerki laserowe, jak również automaty do sprężyn i formowania kształtek z blachy.
 
Przygotowaliśmy bogaty wybór najlepszych na rynku rozwiązań technicznych, stanowiących znakomitą ekonomicznie relację jakości do ceny. Dzięki specjalistycznym maszynom oraz dużemu doświadczeniu naszych pracowników, zapewniamy Państwu fachową obsługę i satysfakcję ze współpracy. Wszystkie dostępne w naszej ofercie maszyny i urządzenia powstały w oparciu o nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości komponenty, dzięki czemu sprawdzają się w najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych procesach produkcyjnych. Bez względu na to czy poszukujecie Państwo rozbudowanych systemów, czy pojedynczych narzędzi i akcesoriów - w asortymencie naszej firmy z pewnością je znajdziecie.


MTE

Frezarki łożowe i kolumnowe CNC

Hiszpańskiej firmy MTE. nowoczesne i wysokowydajne.

CNC

Automaty do produkcji sprężyn i taśmy metalowej

sprężyny naciągowe z zaczepami, naciskowe, skrętne i kształtowe, elementy z taśmy i drutu.

ACSYS

Laserowe znakowarki, grawerki i wycinarki

niemieckiej firmy Acsys wiodącego w świecie producenta

Wyoblarki DENN

hiszpańskiego producenta DENN Puigjaner , którego oferta obejmuje maszyny do rotacyjnej obróbki blach i metali z wykorzystaniem najnowszych technologii w dziedzinie wyoblania, zgniatania obrotowego , obróbki krawędzi, wybijania otworów, zamykania rur na gorąco, wykonywania szyjki, produkcji felg stalowych i aluminiowych, produkcji kół rowkowych itp.


BUCH

Automaty do produkcji detali z taśmy i drutu

Zaprszamy do kontaktu